Оператор “Юнітел”

Історія

Універсальний оператор “Юнітел” – провідна компанія з надання широкого спектра телекомунікаційних послуг населенню, підприємствам та організаціям у Київській та Житомирській областях.

Компанія розпочала свою діяльність у 2010 році як невелика локальна мережа для забезпечення широкосмугового доступу до мережі Інтернет вузькому колу однодумців у с. Музичі. Але через незадоволений попит на послуги якісного доступу до Інтернету, ми прийняли рішення про розширення покриття та створення компанії інтернет-провайдера “Музтелеком”.

Стрімке зростання IT-технологій, високий попит на послуги доступу до Інтернету та ентузіазм засновників дозволили стати компанії повноцінним регіональним інтернет-провайдером. Протягом наступних 3-х років ми розширювали територію свого покриття, впроваджували нові технології та поліпшували якість послуг.

Починаючи з 2013 року, оператор почав будувати власні волоконно-оптичні лінії зв’язку та впроваджувати високошвидкісні технології передачі даних цими лініями (PON, FTTB). Ця модернізація дозволила розширити спектр послуг та ще більше поліпшити їхню якість. У 2015 році загальна протяжність ВОЛЗ перевищила 200 км. у більш ніж двадцяти населених пунктах в зоні покриття.

Значні капітальні інвестиції у розвиток мережі вимагали від оператора підтримувати доволі високу вартість тарифних планів.

В кінці 2015 року, керівництвом компанії, було прийнято рішення про зміну концепції подальшого розвитку оператора. По-перше, назва бренду “Музтелеком” вже не відповідала регіону роботи компанії, по-друге, проведена оптимізація операційних витрат дозволила переглянути тарифну політику.

З 1 січня 2016 року оператор надає телекомунікаційні послуги під торговельною маркою “Юнітел”.

Юнітел сьогодні – це:

  • універсальний набір телекомунікаційних послуг: Інтернет, цифрове телебачення, телефонія, відеоспостереження;
  • універсальні тарифні плани та вибір послуг для кожного;
  • широкі можливості отримання послуг на будь-якому пристрої: ПК, планшеті, смартфоні, смарт-ТВ тощо;
  • надійна високошвидкісна мультисервісна оптоволоконна мережа.

Технічну підтримку абонентів здійснюємо у телефонному режимі, електронною поштою та в соціальній мережі Facebook. Якщо виникає потреба, ремонтна бригада виїжджає до абонента протягом 24 годин з моменту реєстрації заявки.

Розуміючи свою відповідальну роль у інформатизації суспільства, ми втілюємо такі соціальні ініціативи:

  • безкоштовно надаємо доступ до Інтернету школам, громадським організаціям та установам, органам влади в зоні покриття нашої мережі;
  • безкоштовно або зі значними знижками надаємо швидкісний доступ до Інтернету соціально незахищеним верствам населення;
  • підтримуємо мережу хотспотів з безкоштовним доступом до мережі Інтернет у громадських місцях. Зараз кількість хотспотів становить 25 та постійно розширюється.

Місія оператора “Юнітел”

Сучасний світ телекомунікацій у кожен заміський будинок!

Ціль

Стати найкращим універсальним оператором телекомунікаційних послуг у своєму регіоні.