EasyPay

Для поповнення рахунку банківською картою онлайн за допомогою сервісу “EasyPay” необхідно:

  • Знати та пам’ятати свій “Персональний платіжний код (ППК)”, або номер мобільного телефону, вказаного при реєстрації облікового запису. Персональний платіжний код складається з 2-5 цифр, його можна дізнатися у Особистому кабінеті за адресою my.unitel.net.ua;
  • Перейти на сайт https://easypay.ua/ua/catalog/internet/unitel.
  • На головній сторінці у рядку пошуку ввести “Unitel (Юнітел)” та натиснути на “Сплата за послуги Юнітел” у контекстному меню.
  • Ввести Персональний платіжний код (ППК) або номер мобільного телефону, вказаного при реєстрації облікового запису, починаючи з 380, та суму поповнення у гривнях. На екран буде виведено логін абонента та баланс особового рахунку, які відповідають обліковому запису. Перевірте, чи відповідають ці дані вашому рахунку. Якщо ні, перевірте правильність введення коду.
  • Як спосіб оплати вибрати “Платіжна картка VISA/Mastercard”. Ввести реквізити платіжної картки (номер, термін дії, CVV код). Натиснути “Оплатити” Рхунок можна поповнити на суму від 50 до 10 000 грн;
  • Ввести номер телефону, на який буде відправлено код у смс. Ввести код та натиснути “Оплатити”.

Грошові кошти будуть зараховані на особовий рахунок протягом 5 хвилин.

Комісія за оплату відповідно до тарифів платіжної системи.

Щомісячну абонплату необхідно вносити авансом на наступний обліковий період. При негативному балансі на рахунку доступ в Інтернет буде автоматично блоковано до поповнення рахунку.