Інтернет

Завантаження улюблених фільмів, музики, онлайн-відео, безкоштовні дзвінки по Інтернету, онлайн-ігри – тепер усе це можливо з безлімітним високошвидкісним Інтернетом від “Юнітел”!

“Юнітел” надає послугу доступу до Інтернету із використанням різних технологій:

PON (оптоволокно) – для приватного сектора.

PON (аббр. від Passive Optical Network, пасивна оптична мережа) – технологія пасивних оптичних мереж. Кабельна мережа доступу PON базується на деревоподібній топології з пасивними оптичними поділювачами на вузлах, дозволяє забезпечити широкосмугову передачу інформації без проміжних вузлів, які залежать від електроживлення. Разом з цим архітектура PON має необхідну ефективність нарощування вузлів мережі й пропускної здатності залежно від теперішніх та майбутніх потреб абонентів.

Використання даної технології передбачає заведення абоненту в будинок (квартиру) оптоволоконного кабелю і встановлення оптичного модема (ONU).

Ця технологія дозволяє операторові забезпечувати абонентам швидкість з’єднання з Інтернетом до 1 Гбіт/сек.

FTTB (оптоволокно) – для багатоквартирних будинків.

FTTB (аббр. від Fiber To The Building, оптичне волокно до будівлі) – архітектура телекомунікаційної мережі, в якій від операторського вузла зв’язку до точки колективного доступу (ТКД) в багатоквартирному будинку прокладається волоконно-оптичний кабель, а далі, від ТКД до абонента, – прокладається мідний кабель “звита пара”. Використання керованих комутаторів у ТКД  дозволяє значно підвищити надійність і захищеність мережі, що відповідно поліпшує якість надаваних послуг.

Дана технологія дозволяє операторові забезпечувати абонентам швидкість з’єднання з Інтернетом до 1 Гбіт/сек.