Допомога / FAQ

“Юнітел” є торговельною маркою ТОВ “Екліпс Трейд”.

ТОВ “Екліпс Трейд” є оператором телекомунікацій, зареєстрованим відповідно до законодавства України.

Основним документом, який регулює взаємовідносини між Абонентом та Оператором, є Публічний договір, розміщений на нашому сайті в розділі Юридичні документи. Договір розроблений на підставі Закону України “Про телекомунікації”, а також “Правил надання телекомунікаційних послуг”, затверджених НКРЗІ.

Надання послуги доступу в Інтернет з використанням РЧР здійснюється на підставі ліцензій, без використання РЧР – на підставі внесення до Реєстру операторів і провайдерів НКРЗІ. Всі документи розміщені на нашому сайті в розділі Юридичні документи.

Тарифи на послугу доступу в Інтернет в Україні не підлягають регулюванню і встановлюються операторами і провайдерами самостійно.

  1. Клієнт розміщує заявку на підключення будь-яким зручним способом.
  2. Спеціаліст “Юнітел” зв’язується з клієнтом та узгоджує дату і час монтажу.
  3. Монтажники прибувають до клієнта в узгоджений час і виконують наступне:
    • узгоджують з клієнтом спосіб і маршрут прокладки кабелю і місце установки Кінцевого обладнання;
    • проводять монтаж і наладку Кінцевого обладнання (точки доступу або оптичного модему);
    • передають клієнту два примірника Договору передачі обладнання на відповідальне зберігання, один примірник з підписом клієнта забирають собі;
    • демонструють роботу послуг та здійснюють короткий тренінг з користування замовленими послугами.

Абонентське обладнання (оптичний модем – ONU, абонентська точка доступу Wi-Fi) є власністю оператора і передається абоненту в безкоштовне використання на весь термін користування послугами. Передача кінцевого обладнання підтверджується підписанням Договору відповідального зберігання.

По закінченню користування послугами абонент зобов’язаний повернути оператору кінцеве обладнання у справному стані.

“Юнітел” надає довічну гарантію на кінцеве обладнання (зовнішня точка доступу або оптичний модем) в разі його пошкодження або виходу з ладу внаслідок впливу факторів, що не залежать від абонента (наприклад, заводський брак, вихід з ладу електронних компонентів обладнання через статичну напругу під час грози). Не є гарантійним випадком умисне пошкодження, пошкодження внаслідок необережного поводження (наприклад, пошкодження кабелю в приміщенні абонента, потрапляння вологи або сторонніх предметів в обладнання), а також внаслідок перепадів напруги в електромережі.

Прайс-лист на ремонтні роботи.

Для одночасного підключення декількох пристроїв до мережі Інтернет необхідно придбати бездротовий маршрутизатор.

Бездротовий маршрутизатор не входить у вартість підключення і оплачується окремо. Якщо Вам потрібен маршрутизатор, Ви можете самостійно придбати маршрутизатор в магазині електроніки/інтернет-магазині, або замовити в нашій компанії. Налаштування маршрутизатора, наданого клієнтом при підключенні – безкоштовне. Налаштування бездротових клієнтів (ноутбуків, планшетів тощо) оплачується окремо.

У вартість підключення не входить послуга з декоративної прокладки кабелю по приміщенню замовника. Клієнтові надається до 5м кабелю для самостійного монтажу в приміщенні.

У нашій мережі використовується тільки кероване обладнання з підтримкою технології DHCP, що дозволяє обладнанню абонента (комп’ютеру або маршрутизатору) отримувати мережеві настройки в автоматичному режимі від нашого сервера. Просто виберіть “DHCP / Auto” або “Dynamic” в налаштуваннях WAN (вхідного підключення) Вашого комп’ютера або маршрутизатора.

Зміна тарифного плану здійснюється в Особистому кабінеті в розділі “Особисті дані” – “Управління”. Обраний Вами новий тарифний план автоматично підключиться на початку нового облікового періоду. Змінити тарифний план на поточний місяць неможливо. Деякі тарифні плани можуть бути активовані лише через службу Технічної підтримки.

Послуга «Оренда Білого IP» дозволяє абоненту отримати виділену IP (v4)-адресу і мати доступ з мережі Інтернет до Абонентського обладнання (маршрутизатора, мережевого накопичувача, відеореєстратора). Вартість послуги вказана в розділі Тарифи в якості додаткової послуги до послуги доступу в Інтернет.

Найпопулярніший ресурс – сайт http://speedtest.net. Переконайтеся, що Ви відключили всі закачки, торренти, оновлення й вимкнули онлайн-відео, перед тим як робити замір швидкості. Звертаємо Вашу увагу на те, що результати виміру швидкості можуть мати похибку до 10%.

Найбільш поширені проблеми:

  • втрати швидкості на маршрутизаторі, особливо на великій відстані від нього. Підключіться безпосередньо до модему / точки доступу й проведіть замір швидкості
  • використання застарілого комп’ютерного обладнання (брак оперативної пам’яті, брак місця на жорсткому диску). Проведіть замір швидкості на іншому доступному комп’ютері.
  • віруси і висока мережева активність вірусного ПЗ на комп’ютері Абонента. Проведіть замір швидкості на іншому доступному комп’ютері.
  • Ваше з’єднання з інтернетом під час заміру швидкості використовується іншими комп’ютерами або програмами. Вимкніть закачки, торренти, онлайн відео, інші комп’ютери у Вашій домашній мережі та проведіть повторний замір швидкості.

Користування послугами автоматично продовжується кожного місяця за умови внесення абонентом авансової оплати. При відсутності оплати доступ до послуг блокується автоматично.

При наявності на рахунку абонента заборгованості протягом більш ніж одного облікового періоду (30/31 дня), автоматично активується тарифний план утримання в мережі “Пауза”. Для продовження користування послугами необхідно буде сплатити абонплату на наступний обліковий період та звернутися до служби підтримки для активації послуг. В момент поповнення особового рахунку відбудеться зміна дня початку облікового періоду на день фактичного початку користування послугами. Тобто, відтепер абонент не буде “втрачати дні користування послугами” при поповненні рахунку після початку місяця, якщо попередній місяць він не користувався послугами. Тарифний план “Пауза” (утримання в мережі) – безкоштовно

Звертаємо увагу на те, що при використанні послуги “Кредит” абонплата за календарний місяць стягується.

  • проведіть самостійну первинну діагностику обладнання, найбільш поширеною причиною є його зависання.
  • перезавантажте (вимкніть живлення) бездротову точку доступу або оптичний модем.
    перезавантажте роутер і комп’ютер.
  • переконайтеся в надійності кабельних з’єднань між усіма пристроями.

Так само переконайтеся, що доступ до послуг не заблокований внаслідок заборгованості.

Після проведення вищевказаних дій, якщо працездатність не відновилася, зверніться в службу техпідтримки.

Іноді, при використанні пошукових систем (Google, Yandex, Yahoo та ін.), відкривається вікно з пропозицією пройти перевірку і ввести код перевірки “капчу”, або повністю блокується можливість використання пошукової системи.

Це пов’язано з помилковою роботою систем безпеки пошукових сервісів, які забезпечують захист від мережевих атак при надмірній кількості запитів від певних IP-адрес.

Всі провайдери змушені миритися з особливістю роботи технології NAT, коли кілька користувачів локальної мережі використовують доступ в Інтернет під однією реальною IP(v4)-адресою. Дана технологія використовується для економії адресного простору. Видача нових IP(v4)-адрес провайдерам вже не проводиться у зв’язку з вичерпанням адресного простору, і ми змушені використовувати обмежений пул адрес, придбаний раніше.

Повідомте про такий випадок в тех.підтримку і ми спробуємо вирішити проблему найближчим часом. Після переходу на IP(v6) в майбутньому така проблема не виникатиме.

Перевірте наявність фізичного з’єднання комп’ютера / маршрутизатора з Кінцевим обладнанням, чи включено Кінцеве обладнання у мережу електроживлення. Якщо Ви використовуєте браузер “Опера”, вимкніть режим Турбо та VPN.

Зателефонувати в службу технічної підтримки з телефону, зареєстрованого в обліковому записі, назвати ПІБ. Пароль буде висланий в смс.

Переконайтеся, що Ви використовуєте тільки маленькі літери і вводите логін / пароль точно відповідно до даних, зазначених у вашій пам’ятці абонента. Якщо Ваш логін / пароль змінювався за Вашим запитом, не забудьте записати його в надійному місці.

Доступ в Особистий кабінет здійснюється за протоколом безпечного з’єднання https з шифруванням SSL. За технологією даного протоколу, сервер зобов’язаний надати браузеру користувача завірений сертифікат, що підтверджує надійність вузла. При отриманні повідомлення про неперевірений сертифікат, в залежності від браузера, який використовується, необхідно натиснути “прийняти”, “далі”, “згоден” або “продовжити”. Незважаючи на попередження, це абсолютно безпечно.

Ні, оператор технічної підтримки не має технічної можливості це зробити.

Для Вашої зручності впроваджена послуга “Кредит”, яка дозволяє відновити доступ в Інтернет на 5 діб. Цього часу достатньо, щоб купити картку і поповнити рахунок. Оператору тех.підтримки заборонено вручну включати доступ обліковим записам з негативним балансом особового рахунку.

Якщо Ви:

  • стали жертвою інтернет-шахрайства,
  • Вас ображають або вам погрожують в Інтернеті,
  • Ваш аккаунт ел.пошти або сторінку в соц.мережах зламали,
  • порушено ваші права на інтелектуальну власність.

Внаслідок чого Ви вирішили звернутися до провайдера з проханням допомогти в ідентифікації порушника і повідомити Вам його IP-адресу, місце розташування, персональні дані тощо – ми не зможемо Вам допомогти.

Абонент самостійно несе повну відповідальність за свої дії в мережі Інтернет. Наполегливо рекомендуємо ознайомитися з елементарними правилами мережевої безпеки (використовувати складні паролі, використовувати різні паролі для різних сайтів, нікому не повідомляти свої персональні дані, номери платіжних карт, не завантажувати ПЗ і файли з незнайомих джерел, користуватися антивірусом і фаєрволом). Випадки мережевого шахрайства або хуліганства – компетенція виключно органів МВС. Провайдер має право надавати допомогу в розслідуванні тільки за офіційно отриманим запитом від правоохоронних органів.

15 травня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, який передбачає заборону інтернет-операторам надавати доступ користувачам мережі Інтернет до деяких ресурсів та сервісів.

Зокрема, згідно з указом, буде заблокований доступ до ресурсів mail.ru, yandex.ru, vk.com, ok.ru та інших.

Ознайомитись з Указом Президента України ви можете за посиланням: http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850.

В Україні не існує законодавчих актів, які зобов’язують провайдерів якимось чином ідентифікувати абонентів і записувати їх дії в мережі Інтернет, хоча спроби прийняти такі закони періодично здійснюються.

“Юнітел” жодним чином не фіксує і не зберігає деталізацію трафіку абонентів (їх дії в мережі Інтернет) і не кешує інформацію, завантажену або передану абонентами в/з мережі Інтернет.

Юнітел не надає внутрішній smtp-сервер. Рекомендуємо скористатися smtp-сервером Вашого провайдера електронної пошти.

Так.

Все змінюється…

Наша команда постійно працює над вдосконаленням телекомунікаційних послуг!

Якщо у Вас є додаткові запитання не описані у даному розділі – зв’яжіться з нами.